главная в избранное контакты   
Каталог Автосалонов Украины.
Автосалоны Новые автомобили Подержанные автомобили Автоцентр Каталог автомобилей Техцентры Информация Новости Поиск Контакты
 

Добавить объявление

 • Технические характеристики
 • Отзывы автовладельцев
 • Новости автосалонов
 • Доска объявлений
 • Рейтинги надежности
 • Тест-драйвы / Краш-тесты
 • Энциклопедия автолюбителя
 • Ссылки
 • Статьи партнёров


 • Автосалон ОАО "Галичина-Авто"    (г. Львов)

  Продаваемые марки:     Chevrolet    Dacia    Daewoo    Opel    ВАЗ    ЗАЗ    Камаз  
  Адрес :  г. Львов, ул. Городоцкая, 282
  Время работы :  galychynaavto.lviv.ua
  Телефон :  (0322) 62-00-90, 62-17-06, 62-42-23
  Факс :  (032) 297-89-43
  e-mail :  [email protected]
  www :  www.galychynaavto.lviv.ua
   Информация
  Схема проездаСхема проезда
  Новости автосалонаНовости автосалона
  Предложения автосалонаПредложения автосалона

  Дополнительная информация :
  ВАТ "Галичина-Авто", була створена на базі АТ "Львів-Авто" у лютому 2004 року і входить до Української Автомобільної Корпорації (УкрАВТО). ВАТ "Галичина-Авто" має статус офіційного дилера ЗАЗ, Деу, Шевроле, ВАЗ, Дачія, ТАТА і КАМАЗ. На протязі усіх літ свого існування, підприємство динамічно розвивалась і займає лідируючі позиції з продажу автомобілів на ринку Львова і Львівської області. Щорічно ми продаємо більше 3,5 тис. автомобілів. Завдяки великому вибору ми можемо задовольнити потреби всіх бажаючих придбати новий автомобілів.

  Діяльність компанії ВАТ "Галичина-Авто" ведеться у багатьох напрямках: це продаж автомобілів, їх предпродажна підготовка, гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт та продаж запасних частин.

  У склад підприємства входить декілька підрозділів:
  Автоцентр, що розташований за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 282, який працює шість днів на тиждень з одним вихідним днем у неділю. Там ви зможете отримати кваліфіковану консультацію по будь-яких моделях ЗАЗ, Деу, Шевроле, ВАЗ, Дачія, ТАТА і КАМАЗ. Співробітники відділу продажу автомобілів з задоволенням познайомлять вас з особливостями та технічними новинками автомобілів, запропонують провести пробну поїздку, допоможуть підібрати оптимальні умови при оформленні кредиту, а для мешканців Львова надати допомогу в реєстрації автомобіля в органах ДАІ.

  Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо індивідуальний підхід та гнучку систему знижок. Нашими корпоративними клієнтами є установи МВС та Служби Безпеки, великі банки і таксопарки. Нашими постійними клієнтами також є лізингові компанії та чисельні провідні підприємства України.

  При автоцентрі працює магазин, де пропонується широкий вибір аксесуарів, які нададуть вашому автомобілю індивідуальність, та багато супутніх товарів, що можуть знадобитися у дорозі.

  Станція техннічного обслуговування, що розташована за тією ж адресою, має більш ніж тридцятирічний досвід обслуговування та ремонту автомобілів. Висока якість виконання робіт у поєднанні із використанням оригінальних запасних частин є запорукою успішної роботи на ринку всі ці роки.

  Співробітники станції ретельно вивчають потреби власників автомобілів та прагнуть задовольнити потреби усіх клієнтів, які до нас звертаються. Механіки та майстри проходять спеціальну підготовку та підвищують свою майстерність в учбових центрах України та за кордоном. Кваліфікація спеціалістів ВАТ "Галичина-Авто" підтверджена багатьма сертифікатами та дипломами. На нашій СТО Вам запропонують широкий асортимент оригінальних запасних частин ЗАЗ, Деу, Шевроле, Дачія і ВАЗ (в наявності та на замовлення), які регулярно поставляються на склад підприємства. Вагомою перевагою також буде кваліфікована консультація та гарантія на виконані роботи.

  Ми виконуємо усі види ремонтних робіт, починаючи від заміни гальмівних колодок та масла, та закінчуючи ремонтом двигуна та АКПП!

  Просмотров: 5320


   
  AVTOINDEX.COM Rambler's Top100
  RSS 2.0 экспорт материалов
  в формате RSS 2.0